Biz Kimiz ?

 

Toplu Sms Hizmeti BTK Tarafından Yetkilendirilmiş Olan EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Ad ve Hesabına Yapılmaktadır. Faturalar İlgili Yasa Gereği EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Tarafından Kesilmektedir. TRAKYA TOPLU SMS Edirne Ajans Medya Grubu .

Edirne Ajans Medya Grubu Bünyesinde 1 Bölgesel Radyo İstasyonu  (RADYO SU 92,2 mhz), 1  gGünlük Yayın Yapan Gazete (AJANS GAZETESİ), Matbaa Tesisi (AJANS MATBAASI), Ulusal Gazete Temsilciliği (MİLLİYET TRAKYA), İnternet Haberciliği (www.edirneajans.com, www.edirnedespor.com, www.edirneajans.tv), Davetiye, Promosyon Ürünlerinin satışı, TOPLU SMS Hizmeti (TRAKYA TOPLU SMS) yer almaktadır. 

 Edirne Ajans Medya Grubu'nda 1 Limitet Şirketi (Edirne Ajans Basın ve Yayıncılık Hiz.Ltd.Şti.) ve 1 Anonim Şirketi (Radyosu Radyo Televizyon Basın Yayın Reklamcılık ve Org.A.Ş.)  olmak üzere 2 şirket faaliyet göstermektedir.

TRAKYA TOPLU SMS olarak Çeşitli sektörlerden işletmelere, mobil operatörlere çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Ürettiğimiz tüm çözümler; yüksek kalitede fonksiyonellik, esneklik ve güvenilirlik sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz, alanında uzman ekibimiz tarafından, dünyanın çeşitli ofislerinde ve kendi şirket bünyemizde geliştirilmektedir.

 

Yenilikçilik 
TRAKYA TOPLU SMS  in sunduğu bütün ürün ve hizmetler, ortaklarımız ve müşterilerimizin özel gereksinimleri göz önüne alarak, telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübemizle, kendi şirketimiz bünyesinde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Güvenilirlik
TRAKYA TOPLU SMS, 7/24 izleme ve destek ile tamamen esnek, modüler, ölçülebilir ve dünya çapında 180'den fazla ülkede 800'den fazla mobil şebeke ile kurduğu bağlantılarla yüksek performans ve kalitede mesajlaşma hizmeti sağlar.

Esneklik
Mobil mesajlaşma hizmetlerine ek olarak TRAKYA TOPLU SMS, aynı zamanda mobil operatörlerin, servis sağlayıcıların, finansal kuruluşların, büyük şirket ve holdinglerin ihtiyaçlarına göre uzman çözümler sunar.

Güvenlik
Güvenlik, Ankara Toplu Sms platformunun temel bir bileşenidir. Son derece güvenilir ve yedeklenebilen SS7 operatör bağlantıları ve şifreli erişimle müşteri bilgilerinin gizliliği korunur.

Kelime bulutu:
toplu sms, toplu sms firmaları, trakya toplu sms, edirne toplu sms, edirne sms, edirneajans, toplu sms yolla, başlıklı sms, hesaplı sms, toplu sms ankara, toplu sms istanbul, toplu sms izmir, toplu sms net